Šiandien paskelbta: 6Viso skelbimų: 464Šiandien yra spalio 24 d.
Įdėti skelbimą
PRISIJUNKITE
Jūs dar nesate registruotas RaseiniuSkelbimai.lt vartotojas?
Būtinai užsiregistruokite čia

Prisiminti
Pamiršote slaptažodį?
Prisijungti su Facebook
Atgal
888888888Skambinti
PradžiaAuto dalysAuto dalys

​​​​​​​Automobilių remontas Kaune

Paskelbta 2021 Rugpjūčio 2d., 09:32
http://www.autodraugija.lt/automobiliu-remontas-ka une/

Automobilių remontas Kaune
Automobilių remontas Kaune teikia lengvųjų automobilių, taip pat ir mikroautobusų remonto bei aptarnavimo paslaugas. Svarbiausias įmonės tikslas teikiant paslaugas yra, kad jos būtų kokybiškos, darbas atliktas sąžiningai, o kainų sistema būtų lanksti. Kad visi šie tikslai būtų įgyvendinti įmonė yra subūrusi kompetetingą kolektyvą, kuris yra ypatingai darnus, tam kad būtų pateisinti visi klientų lūkesčiai. 
Automobilių remontas Kaune aptarnauja ne vien fizinius asmenis, tačiau ir įmones. Visiems jiems yra teikiamos pačios aukščiausios kokybės paslaugos, kurių kaina yra priimtina. Kadangi įmonė siekia, kad kiekvienas klientas būtų aptarnautas aukščiausiame lygyje, yra teikiama paslauga, kuomet įmonė atvyksta į jūsų pageidaujamą vietą Kauno mieste. Darbuotojas iš autoserviso atvažiuos ir paims jūsų automobilį, o jį suremontuota gražins į tą pačią vietą. Taip jūs ar jūsų įmonės darbuotojai sutaupysite savo laiką.
Automobilių remontas Kaune, kokias paslaugas teikia?
Įmonė pasižymi tuo, kad atlieka ne vieną daugybę remonto darbų susijusių su automobiliais. Įmonės atliekami darbai yra : stabdžių sistemos remontas, važiuoklės remontas, variklio diagnostika ir remontas, išmetimo sistemos remontas, aušinimo sistemos remontas, el.sistemos, starterių, generatorių remontas, kuro sistemos remontas, oro kondicionierių pildymas ir remontas, automobilių techninis remontas, transmisijos, sankabos remontas,  kompiuterinis ratų geometrijos reguliavimas, ratų montavimas, balansavimas, žibintų reguliavimas, suvirinimo darbai, automobilio paėmimo paslauga. Tai išties labai platus paslaugų spektras. Tad jei klientas nusprestų pasirinkti šį autoservisą, jam nereikėtų keliauti per kelias vietas, nes visos paslaugos yra teikiamos vienoje vietoje. Autoservisas visuomet stengiasi kuo greičiau atlikti visus remonto darbus, kad automobilis būtų kuo greičiau grąžintas savininkui ar įmonei, kad jiems kiltų kuo mažiau nepatogumų. 
Kaip atrodo automobilių remontas?
 Automobilių remontas Kaune autoservise prasideda nuo to, kad atvaževęs klientas ar įmonė papasakoja kas jų nuomonę yra blogai su automobiliu, tuomet įmonės darbuotojas patikrina automobilį ir nustato, ar tai tikrai kliento spėjama problema. Apžiūros metu darbuotojas gali pastebėti ir kitus gedimus apie kuriuos praneša automobilio savininkui. Tuomet jis nusprendžia ar iškart bus remontuojamas visas automobilis ar jis nori atvykti kelis kartus. Susitarus dėl to šeimininkas savo automobilį palieka autoservise remontui, arba susitaria su čia dirbančiu personalu, kada automobilis bus remontuojamas. Pokalbio metu gali būti aptarta ir suma, kurią reikės sumokėti už remonto paslaugas. Kuomet remonto darbai yra pilnai atlikti, susisiekiama su automobilio savininku, kad jis gali atvykti atsiimti savo automobiliu, tiesa yra atvejų kuomet automobiį atvežęs savininkas pageidauja, kad jo transporto priemonė būtų jam pristatyta į pasirinktą vietą. Tai padarius yra mokama suma už atliktas paslaugas automobilių remonto paslaugas teikiančiai įmonei.

Papildoma informacija

BūklėNaujas
Kaina: 50 EUR

Kontaktai

Paskelbė
Jauku
Telefonas
888888888
Vietovė
Raseiniai
El. paštas
Svetainė
Skelbimo statistika Parodytas: 225 k.
Peržiūrėtas: 42 k.