Šiandien paskelbta: 90Viso skelbimų: 627Šiandien yra birželio 13 d.
Įdėti skelbimą
PRISIJUNKITE
Jūs dar nesate registruotas RaseiniuSkelbimai.lt vartotojas?
Būtinai užsiregistruokite čia

Prisiminti
Pamiršote slaptažodį?
Prisijungti su Facebook

Naudojimosi taisyklės

Bendrosios nuostatos

RaseiniuSkelbimai.lt yra nemokama skelbimų saugojimo ir paieškos sistema, kurioje savo skelbimus gali paskelbti, bet kuris to panorėjęs.
RaseiniuSkelbimai.lt svetainės lankytojas, laikydamasis RaseiniuSkelbimai.lt sistemos taisyklėse nurodytų reikalavimų.

RaseiniuSkelbimai.lt administracija neatsako už turtinę, moralinę ar kitokią žalą, patirtą naudojantis nemokamomis RaseiniuSkelbimai.lt skelbimų sistemos paslaugomis.

Sąlygos:

*
Paskelbdami savo skelbimus RaseiniuSkelbimai.lt sistemoje, vartotojai privalo laikytis žemiau išvardintų reikalavimų: To paties turinio skelbimą galima paskelbti tik vieną kartą. Registruoti vartotojai skelbimus gali atnaujinti (pakartotinai paskelbti);
* Draudžiama savo skelbimuose skelbti neetišką, melagingą bei Lietuvos Respublikos įstatymams prieštaraujančią informaciją;
* Skelbimai turi būti skelbiami tik skelbimo turinį atitinkančiose skelbimų kategorijose;
* Draudžiama skelbimo pavadinimą,tekstą rašyti DIDŽIOSIOMIS raidėmis ir skelbti jame beprasmes pasikartojančių simbolių sekas.
* Šių taisyklių nesilaikančių vartotojų skelbimai bus pašalinami be atskiro įspėjimo, o taisyklių pažeidėjams 12 mėnesių laikotarpiui bus apribota teisė naudotis RaseiniuSkelbimai.lt sistemos paslaugomis.

Atsakomybė

* RaseiniuSkelbimai.lt administracija neatsako už vartotojų skelbimuose paskelbtą informaciją ir jos tematiką.
* RaseiniuSkelbimai.lt administracija neatsako už sistemos veikimo sutrikimus.
* RaseiniuSkelbimai.lt administracija turi pagrindinį ir lemiamą balsą visuose ginčuose su vartotojais dėl naudojimosi nemokamomis
* RaseiniuSkelbimai.lt sistemos paslaugomis. Nepatenkinti vartotojai, bet kuriuo momentu gali atsisakyti naudotis RaseiniuSkelbimai.lt sistemos paslaugomis.
* RaseiniuSkelbimai.lt turi teisę keisti šias taisykles atskirai neįspėjusi registruotų sistemos vartotojų.